Киевский Военный Институт Управления и Связи

 
 
Довідник
Довідник
Разное

фото средний вес средний размер просмотров комментариев создан
13 200 kB 900 x 800 2.582 0 19 апр 2009

 


Освітній портал Открытый каталог научных конференций Открытый каталог научных конференций! Научные конференции - реальный обмен опытом ученых!

OnlineUnitConversion

Portmone.com - Оплачивать счета через Интернет или мобильный — быстро, удобно и безопасно! Образование и Наука - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Высшее образование, ВУЗы, Образование и Наука, Киев.
Сайт оновлено:
Неофіційний сайт Київського військового інституту управління та звязку. Усi права на матеріали, що знаходяться на неофіційному сайті Київського військового інституту управління та звязку захищаються у вiдповiдностi до законодавства України. Використання матеріалів дозволяється у випадку посилання (для Інтернет-видань - гiперпосилання) на http://kvius.io.ua. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. Передрукування, копіювання або відтворення інформації, що не містить у собі посилання на http://kvius.io.ua, у будь-якому виглядi суворо заборонені. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт http://kvius.io.ua є обов`язковим.
Дизайн та розробка © 2008 - 2012 Козубцова Ігоря Миколайовича